Voucher Podarunkowy – Najlepszy Pomysł na Prezent

Czy można dzisiaj podarować komuś lepszy prezent, niż moment wytchnienia, wyciszenia i odprężenia w naszym zabieganym świecie…?

Voucher podarunkowy na wybraną usługę z pośród szerokiej oferty rytuałów masaży jest jednym z najlepszych pomysłów na prezent.

Okazją do podarowania takiego wyjątkowego prezentu mogą być: urodziny, imieniny, jubileusz, jako prezent gwiazdkowy, wieczór panieński/kawalerski czy po prostu dlatego, że ktoś jest dla nas wyjątkowy i ważny, i to jest najlepszy powód, aby podarować takiej osobie Voucher Podarunkowy.

Oferta voucherowa została przygotowana tak, aby była dostępna dla każdego, a realizowana usługa za pomocą vouchera była doświadczeniem przyjemnym, odprężającym i komfortowym, dlatego dotyczy tylko i wyłącznie masaży, z racji tego, że terapia manualna często bywa bolesna. Jednak na specjalne życzenie klientów istnieje możliwość wykupienia specjalnego vouchera w formie karnetu na cykl sesji terapii manualnej.

 

 

 

Zobacz dlaczego
warto mi zaufać

Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem pracującym w nurcie holistycznym. Trafiając pod moją opiekę mogą Państwo liczyć na profesjonalizm i pełne zaangażowanie.

  • wykształcenie zdobyte na uczelni wyższej poparte wieloletnim doświadczeniem
  • praca w nurcie holistycznym – pracuje z człowiekiem, a nie z objawami
  • bezpieczeństwo – wykorzystuje nieinwazyjne metody terapeutyczne
  • znajomość anatomii i biomechaniki, przekładająca się na zrozumienie zaburzeń motorycznych i bólowych
  • profilaktyka – dzielę się wiedzą, aby pacjent lepiej rozumiał jak działa aparat ruchu, i dzięki temu mógł w przyszłości uniknąć dolegliwości
  • prowadzę terapię i profilaktykę
  • moim priorytetem jest skuteczna pomoc

Zobacz więcej

Umów się na wizytę

Godziny pracy:
Pon – pt: 10:00 – 21:00
Soboty: 10:00 – 14:00

Kontakt i rezerwacja:
Krzysztof Cukierski
730 793 373

 

Gabinet:
os. Batorego 41A/18
60-687 Poznań

Po przekroczeniu furtki w prawo, pierwsza klatka