Oferta masaży

W mojej ofercie mogą Państwo skorzystać także z oferty masażu:
Klasycznego – klasyczny masaż całego ciała oparty na ruchach: głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania i wibracji. Stymuluje przepływ krwi i limfy, rozgrzewa mięśnie, przyspiesza przemianę materii, przyspiesza regenerację ciała po treningu, poprawia ogólne samopoczucie.

Relaksacyjnego – prawidłowo przeprowadzony masaż relaksacyjny jest terapią somatyczno-psychiczną (odprężenie psychiki poprzez odprężenie ciała). Odbywa się przy dźwiękach kojącej muzyki relaksacyjnej, a ruchy terapeuty w trakcie masażu są zdecydowane, ale powolne dzięki czemu można dotrzeć do głębokich napięć bez nadmiernej stymulacji nerwowego układu sympatycznego (odpowiedzialnego za czuwanie, aktywność), jednocześnie pobudzając nerwowy układ parasympatyczny (odpowiedzialny za relaks i odprężenie).

Obecnie u większości osób równowaga pomiędzy układem sympatycznym i parasympatycznym jest zaburzona, dlatego taki masaż jest świetną formą zapobiegania przeładowaniu stresem, jak i formą terapii dla osób, które nie potrafią się odprężyć zarówno somatycznie (cieleśnie) jak i psychicznie.

Zobacz dlaczego
warto mi zaufać

Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem pracującym w nurcie holistycznym. Trafiając pod moją opiekę mogą Państwo liczyć na profesjonalizm i pełne zaangażowanie.

  • wykształcenie zdobyte na uczelni wyższej poparte wieloletnim doświadczeniem
  • praca w nurcie holistycznym – pracuje z człowiekiem, a nie z objawami
  • bezpieczeństwo – wykorzystuje nieinwazyjne metody terapeutyczne
  • znajomość anatomii i biomechaniki, przekładająca się na zrozumienie zaburzeń motorycznych i bólowych
  • profilaktyka – dzielę się wiedzą, aby pacjent lepiej rozumiał jak działa aparat ruchu, i dzięki temu mógł w przyszłości uniknąć dolegliwości
  • prowadzę terapię i profilaktykę
  • moim priorytetem jest skuteczna pomoc

Zobacz więcej

Umów się na wizytę

Godziny pracy:
Pon – pt: 10:00 – 21:00
Soboty: 10:00 – 14:00

Kontakt i rezerwacja:
Krzysztof Cukierski
730 793 373

 

Gabinet:
os. Batorego 41A/18
60-687 Poznań

Po przekroczeniu furtki w prawo, pierwsza klatka